fbpx
happy skin clinic happy

happy skin clinic zdrowa, zadbana skóra, to szczęśliwa Ty

Od dziecka wiedziałam, że chcę pomagać kobietom poczuć się pięknie i pewnie! Chciałam, żeby uśmiechały się do lustra i czuły, że świat należy do nich! Zaczęło się od metamorfoz mamy, ciotek i koleżanek. Po maturze wybór studiów wydał mi się naturalny – poszłam na kosmetologię, potem wybrałam chemię kosmetyczną na Wydziale Chemii UAM.

 

Tuż po studiach zdecydowałam się otworzyć własny gabinet – tak 9 lat temu powstało maleńkie Twoje Zacisze. Z roku na rok zadowolonych klientek było coraz więcej, dlatego przeniosłam się do większej przestrzeni w Baranowie. Z czasem jednak i to okazało się za mało, dlatego razem z moim zespołem zajęłyśmy kolejne piętro budynku!

 

Teraz razem z grupą świetnie wykształconych i doświadczonych specjalistek czekamy na Ciebie w Happy Skin Clinic!

 

Do zobaczenia!
Agnieszka Stachowiak – właścicielka

Renomowane światowe  technologie i preparaty skin

Renomowane światowe technologie i preparaty

W naszej klinice oferujemy nie tylko spersonalizowane, nowoczesne zabiegi na najlepszym sprzęcie, ale układamy też dokładny plan, jak dbać o skórę w domu, żeby efekt był lepszy i trwały.

 

Wiemy, że najważniejsze jest indywidualne podejście, bo każda z nas jest inna, ma inne potrzeby i oczekiwania. Zawsze jesteśmy gotowe wysłuchać i doradzić tak, żeby każda klientka wyszła z gabinetu szczęśliwsza i bogatsza o wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry.

 

W Happy Skin Clinic specjalizujemy się w:

–  depilacji laserowej,

–  zabiegach twarzy – tworzymy indywidualne terapie dla skóry naczyniowej, z przebarwieniami, zmarszczkami i trądzikiem,

– usuwaniu cellulitu i ujędrnianiu skóry.