fbpx
WARSZTATY 01

WARSZTATY

Wchodzisz do drogerii i widzisz półki uginające się od kosmetyków. W social mediach influenserzy proponują kolejne rewelację kometyczną. W Twojej łazience szafa jest pełna różnych specyfików ale Ty połowy z nich nie stosujesz. Czujesz się zagubiona, nie wiesz czym się kierować przy wyborze kosmetyków. Te warsztaty są dla Ciebie! Nauczymy Cię „słuchać” swojej skóry bo to ona jest Twoim najlepszym doradcą. Świadoma, przemyślana pielęgnacja polega na tym, że znasz potrzeby i wymagania swojej skóry. Podczas warsztatów dowiesz się jak ułożyć sobie prawidłową i efektywną pielęgnację . Podpowiemy Ci co wybierać ale również jak stosować, z jaką częstotliwością, kiedy i w jakiej kolejności. Pomożemy Ci stworzyć Twój idealny Beauty Plan. Wspólnie zadbamy o jakość Twojej skóry!
TERMOLIFTING LASER ALMA 02

TERMOLIFTING LASER ALMA

Technologia światła podczerwonego, poprzez równomierne wprowadzanie wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny. Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i poprawia się jej elastyczność. Termilifting pozwalaja na wyraźne odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni bezinwazyjnie.
PRZEBARWIENIA LASER ALMA 03

PRZEBARWIENIA LASER ALMA

Laser ma możliwość zmniejszania przebarwień różnego typu. Wykorzystujemy technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić wysoką skuteczność. Energia świetlna jest pochłaniana przez melaninę, czyli brązowy barwnik. Po zabiegu pigment ciemnieje, złuszcza się i pojawia się skóra z wyrównanym kolorytem, z mniejszą ilością przebarwień. Ilość zabiegów jest uzależniona od głębokości oraz ilości pigmentu. Zabiegi są bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt lub dłonie.
STYMULATORY TKANKOWE – z polinukleotydami 04

STYMULATORY TKANKOWE – z polinukleotydami

Zabieg głęboko odnawia skórę, dzięki zawartości naturalnych polinukleotydów. Biostymulacja, odnowa skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych. Efekt potęguję się z czasem. Polinukleotydy przyłączają cząsteczki wody, zwiększają nawilżenie, stymulują aktywność fibroblastów. Ich istotną rolą jest zwalczanie wolnych rodników oraz hamowanie fotostarzenia. Czyli mamy efekt na trzech płaszczyznach: liftingu, nawilżenia i antyoksydacji.
STYMULATOR TKANKOWY – z kwasem hialuronowym 05

STYMULATOR TKANKOWY – z kwasem hialuronowym

Odmładzanie poprzez stymulowanie skóry do samodzielnej regeneracji. - alternatywa dla wypełniaczy - nie zmieniamy rysów twarzy tylko pracujemy nad kondycją, jakością skóry Zabieg polega na podaniu pod skórę stymulatora. Jest podobny do mezoterapii igłowej, tylko zamiast kilkudziesięciu miejsc podania, mamy tylko 5 konkretnych punktów, w które podajemy stymulator.
MEZOTERAPIA IGŁOWA – 7 peptydów i kwas hialuronowy 06

MEZOTERAPIA IGŁOWA – 7 peptydów i kwas hialuronowy

Meoterapia zawiera 7 peptydów i kwas hialuronowy dzięki czemu hamuje wypadanie włosów. Zabieg dzięki zawartości peptydów przyspiesza odrost włosów dzięki pobudzeniu krążenia. Wskazany dla kobiet oraz mężczyzn. Poradzi sobie przy łysieniu androgenowym, spowodowanym stresem, niewłaściwym farbowaniem oraz spowodowanym nieodpowiednią pielęgnacją.
MASAŻ KOBIDO 08

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido jest to japoński lifting twarzy, który stanowi idealne dopełnienie zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Jego głównym celem jest pozbycie się napięć mięśni na twarzy, co spowoduje wygładzenie zmarszczek oraz napięcie skóry.
FALA RADIOWA TWARZ 09

FALA RADIOWA TWARZ

Fala radiowa umożliwia podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity do ok. 42 stopni. Podczas zabiegu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 4 tygodni.
ZAMYKANIE NACZYNEK LASER ALMA 10

ZAMYKANIE NACZYNEK LASER ALMA

Laser umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich na twarzy. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić wysoką skuteczność. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik-hemoglobinę, krew ulega koagulacji lub odparowuje, a naczynko zostaje zamknięte od wewnątrz.
FOTOODMŁADZANIE LASER ALMA 11

FOTOODMŁADZANIE LASER ALMA

Promieniowanie słoneczne powoduje szybsze starzenie się skóry, tworzą się przebarwienia, naczynka, pojawiają się szybciej pierwsze zmarszczki. Dlatego już od dziś, chroń skórę kremem z filtrem, przez cały rok. Jeżeli jednak na Twojej skórze pojawiły się już ślady fotouszkodzenia to mamy rozwiązanie. Fotoodmładzanie - zabieg dla osób z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Zabieg laserowy jest całkowicie bezpieczny, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, poprawa kolorytu i struktury skóry.
STEM CELL 3D DERMAQUEST 12

STEM CELL 3D DERMAQUEST

Odżywcza kuracja Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany zabieg bankietowy, przynoszący natychmiastowe efekty. W zabiegu zastosowano roślinne roślinne wyciągi, które niwelują oznaki starzenia, spłycają zmarszczki, energetyzują skórę, nawilżają i silnie odżywiają. Zabieg nazywany jest "ziołowym botoksem".
TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST 13

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to terapia normalizująca przeznaczona dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.
VITAMIN C PEEL DERMAQUEST 14

VITAMIN C PEEL DERMAQUEST

Skuteczność całego zabiegu opiera się na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Fundamentem jest witamina C (tetraizopalmitynian askorbylu 4%), kwas L-askorbinowy(15%) połączone z kwasem ferulowym (1%).
Egzosomy – Luksusowy zabieg Osmosis 15

Egzosomy – Luksusowy zabieg Osmosis

To ekskluzywna terapia skóry, oparta o personalizowany dobór składników aktywnych, gdzie bazą jest liposomalny 2.5% retinal. Spersonalizowany koktajl podawany jest infuzją nanoigłową, dzięki czemu składniki docierają do głębokich warstw skóry, nie jest wywoływany stan zapalny, dzięki czemu zabieg jest całoroczny i można go wykonywać już po kilku dniach po zastosowaniu technologii hi-tech.
FACE3DNOVA – Konsultacja z badaniem skóry 3D 16

FACE3DNOVA – Konsultacja z badaniem skóry 3D

Analiza 3D skóry to dla każdej z nas punkt wyjścia, rzetelne źródło wiedzy o kondycji Twojej skóry. W trakcie jednego badania uzyskujemy informacje: • 15 zdjęć z wizualizacją stanu skóry • 5 trybów światła • 5-7 letnia prognoza • 9 inteligentnych trybów obrazu Po dokładnej analizie, kierując się indywidualnymi potrzebami, zaprojektujemy idealną dla potrzeb Twojej skóry terapię oraz pielęgnację domową.
LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY 17

LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY

Urządzenie to nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na kontrolowanym, selektywnym uszkadzaniu naskórka i skóry właściwej. Uszkodzone komórki skóry, w procesie odnowy skóry, zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.
HIFU ULTRADŹWIĘKI NA TWARZ 18

HIFU ULTRADŹWIĘKI NA TWARZ

HIFU to technologia wykorzystująca zaawansowane, wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej.
MEZOTERAPIA IGŁOWA 19

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest metodą stosowaną do odmładzania i rewitalizacji skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć, tzw, iniekcji do skóry wprowadzany jest odpowiedni koktajl, będący kompozycją witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz kwasu hialuronowego.
RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA INFINITÉ RF 20

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA INFINITÉ RF

Fractional Microneedle System Machine to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.
MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA DERMOMEDICA 21

MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA DERMOMEDICA

Mezoterapia mikroigłowa Dermomedica to bezpieczna, skuteczna, przynosząca szybki, widoczny efekt metoda intensywnej regeneracji skóry. Wykonywana jest za pomocą innowacyjnego urządzenia do frakcyjnych, punktowych nakłuć na poziomie naskórka i skóry właściwej.
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 4.0 22

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 4.0

Mezoterapia mikroigłowa 4.0 dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.
STYMULATOR TKANKOWY – na okolicę oczu 24

STYMULATOR TKANKOWY – na okolicę oczu

Preparat do zabiegu na okolicę oczu podajemy metodą przypominającą mezoterapię igłową. Na skład preparatu składają się nieusieciowany kwas hialuronowy oraz specjalna kompozycja aminokwasów. Zabieg ma silne działanie przeciwstarzeniowe, głęboko nawilża skórę, wygładza zmarszczki.
GENEO 25

GENEO

Geneo to przełomowa technologia zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczenie martwego naskórka, odżywienie poprzez wchłanianie składników rewitalizujących, dotlenie skóry od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia zabiegu Geneo były gorące źródła – znane ze swoich właściwości dotleniających skórę.
AQUAPURE – oczyszczanie wodorowe 26

AQUAPURE – oczyszczanie wodorowe

Hydropeeling próżniowy AquaPure to zabieg oczyszczający, odświeżający, odżywiający i jednocześnie odmładzający skórę. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, komfortowy. Zaliczany jest do zabiegów bankietowych, gdyż daje natychmiastowe efekty, można wykonać go tuż przed ważnym spotkaniem lub w trakcie lunchu.
DERMAOXY – infuzja tlenowa 27

DERMAOXY – infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa DermaOXY to zabieg bankietowy polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum, za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.
KARBOKSYTERAPIA TWARZY 28

KARBOKSYTERAPIA TWARZY

Karboksyterapia to zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla opóźnia procesy starzenia się skóry, pobudzając naturalne procesy regeneracji skóry, przede wszystkim produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry.