fbpx
TERAPIA ANTYTRĄDZIKOWA IPL 01

TERAPIA ANTYTRĄDZIKOWA IPL

Terapia z wykorzystaniem światła IPL jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z trądzikiem. Działa bezpośrednio na przyczyny powstawania trądziku, niszczy bakterie odpowiedzialne za jego powstawanie, redukuje stan zapalny, spowalnia także produkcję sebum.
FOTOODMŁADZANIE IPL 02

FOTOODMŁADZANIE IPL

Zabieg fotoodmładzania polega na naświetlaniu powierzchni skóry intensywnym światłem pulsacyjnym IPL. Fotoodmładzanie IPL to idealny zabieg dla kobiet z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Wygładzi płytkie zmarszczki, ujędrni skórę, zredukuje przebarwienia i ujednolici koloryt cery.
VITAMIN C PEEL DERMAQUEST 03

VITAMIN C PEEL DERMAQUEST

Skuteczność całego zabiegu opiera się na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Fundamentem jest witamina C (tetraizopalmitynian askorbylu 4%), kwas L-askorbinowy(15%) połączone z kwasem ferulowym (1%).
TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST 04

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to terapia normalizująca przeznaczona dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.
SALICYLIC CA BRIGHT PEEL DERMAQUEST 05

SALICYLIC CA BRIGHT PEEL DERMAQUEST

Zabieg dedykowany skórze z trądzikiem. Jeżeli masz grudki, krostki i stany zapalne to potrzebujesz silniejszego działania niż tylko kremami. Zabieg Salicylic Ca Bright Peel dzięki połaczeniu kwasu salicylowego, L-askorbinowego i retonolu działa skutecznie, jednocześnie nie powodując silnego podrażnienia. Jest alternatywą dla Peelingu Jessnera czy TCA, które są bardzo mocne dla skóry.
RETEXTURE BRIGHT PEELING DERMAQUEST 06

RETEXTURE BRIGHT PEELING DERMAQUEST

Zabieg Retexture Brite Peeling to holistyczna terapia wybielająco-ujędrniająca gwarantująca usunięcie przebarwień na poziomie 60-80%, wyrównanie kolorytu, ujędrnienie skóry, spłycenie i wygładzenie zmarszczek. Kluczowym elementem zabiegu jest zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz aktywnego serum. Kurację należy obowiązkowo kontynuować w domu.
STEM CELL 3D DERMAQUEST 07

STEM CELL 3D DERMAQUEST

Odżywcza kuracja Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany zabieg bankietowy, przynoszący natychmiastowe efekty. W zabiegu zastosowano roślinne roślinne wyciągi, które niwelują oznaki starzenia, spłycają zmarszczki, energetyzują skórę, nawilżają i silnie odżywiają. Zabieg nazywany jest "ziołowym botoksem".
KARBOKSYTERAPIA 08

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy medyczny dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla opóźnia procesy starzenia się skóry, pobudzając naturalne procesy regeneracji skóry, przede wszystkim produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry.  
DERMAOXY 09

DERMAOXY

Infuzja tlenowa DermaOXY to zabieg bankietowy polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum, za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.
AQUAPURE 10

AQUAPURE

Hydropeeling próżniowy AquaPure to zabieg oczyszczający, odświeżający, odżywiający i jednocześnie odmładzający skórę. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, komfortowy. Zaliczany jest do zabiegów bankietowych, gdyż daje natychmiastowe efekty, można wykonać go tuż przed ważnym spotkaniem lub w trakcie lunchu.
MASAŻ KOBIDO 11

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido jest to japoński lifting twarzy, który stanowi idealne dopełnienie zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Jego głównym celem jest pozbycie się napięć mięśni na twarzy, co spowoduje wygładzenie zmarszczek oraz napięcie skóry.
GENEO 12

GENEO

Geneo to przełomowa technologia zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczenie martwego naskórka, odżywienie poprzez wchłanianie składników rewitalizujących, dotlenie skóry od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia zabiegu Geneo były gorące źródła – znane ze swoich właściwości dotleniających skórę.
SUNEKOS 13

SUNEKOS

Sunekos to zabieg przypominający mezoterapię igłową. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym skład preparatu, na który składają się nieusieciowany kwas hialuronowy oraz specjalna kompozycja aminokwasów. Zabieg ma silne działanie przeciwstarzeniowe, głęboko nawilża skórę, wygładza zmarszczki.
PROFHILO 14

PROFHILO

Bioremodeling Profhilo to doskonały zabieg wzmacniający i odmładzający skórę twarzy, szyi i dekoltu. Innowacyjny, nagrodzony na całym świecie preparat Profhilo zawiera najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy i długotrwały efekt odmłodzenia.
MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA NANOFRAX 15

MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA NANOFRAX

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax to bezpieczna, skuteczna, przynosząca szybki, widoczny efekt metoda intensywnej regeneracji skóry. Wykonywana jest za pomocą innowacyjnego urządzenia do frakcyjnych, punktowych nakłuć na poziomie naskórka i skóry właściwej.
MEZOTERAPIA IGŁOWA 16

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest popularną, przynoszącą doskonałe efekty metodą odmładzania i rewitalizacji skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć, tzw, iniekcji do skóry wprowadzany jest odpowiedni koktajl, będący kompozycją witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz kwasu hialuronowego.
PLASMA BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK 17

PLASMA BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK

Plasma to bezpieczne, precyzyjne urządzenie stosowane do nieoperacyjnej korekcji i liftingu powiek. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działające punktowo w obrębie naskórka, bez ryzyka uszkodzenia otaczającej, zdrowej tkanki. Dzięki przywróceniu świeżego, pełnego blasku spojrzenia, uniesieniu opadających powiek, twarz zyskuje radosne, promienne oblicze.
HIFU ULFIT 18

HIFU ULFIT

HIFU Ulfit to urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, gwarantując długotrwałe efekty liftingu twarzy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, poprawę owalu twarzy.
EMERGE 19

EMERGE

Emerge to nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na kontrolowanym, selektywnym uszkadzaniu naskórka i skóry właściwej. Uszkodzone komórki skóry, w procesie odnowy skóry, zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.
Komputerowa analiza skóry 20

Komputerowa analiza skóry

Komputerowa analiza skóry to dla każdej z nas punkt wyjścia, rzetelne źródło wiedzy o kondycji Twojej skóry. Po dokładnej analizie, kierując się indywidualnymi potrzebami, zaprojektujemy idealną dla potrzeb Twojej skóry terapię oraz pielęgnację domową.
ELECTRI 0,55 % 21

ELECTRI 0,55 %

Hyalual Electri, czyli zabieg mezoterapii wokół oczu. Zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy oraz bursztynian sodu. Obydwa składniki wzmacniają wzajemnie swoje działanie. Skóra pod oczami od razu staje się rozjaśniona, napięta, miękka i nawilżona.
EJAL 40 22

EJAL 40

Odmładzanie poprzez stymulowanie skóry do samodzielnej regeneracji. - alternatywa dla wypełniaczy - nie zmieniamy rysów twarzy tylko pracujemy nad kondycją, jakością skóry Zabieg polega na podaniu pod skórę stymulatora. Jest podobny do mezoterapii igłowej, tylko zamiast kilkudziesięciu miejsc podania, mamy tylko 5 konkretnych punktów, w które podajemy stymulator.
LINERASE 23

LINERASE

Kolagen w skórze to podpora, stelaż dla owalu twarzy. Wraz z upływem czasu rusztowanie naszej skóry jest coraz słabsze, łatwo poddaje się grawitacji. Jeżeli chcemy temu zapobiec, pomoże nam w tym uzupełnienie ubywającego kolagenu. Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w odbudowie naszej skóry. Zabieg LINERASE odbudowuje skórę właściwą i zawarte w niej włókna kolagenowe. Skutecznie stymuluje tworzenie się nowych włókien kolagenowych, co poprawia gęstość, jędrność skóry.
NUCLEOFILL STRONG 24

NUCLEOFILL STRONG

Zabieg NUCLEOFILL STRONG głęboko odnawia skórę, dzięki zawartości naturalnych polinukleotydów. Biostymulacja, odnowa skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych. Efekt potęguję się z czasem. Polinukleotydy przyłączają cząsteczki wody, zwiększają nawilżenie, stymulują aktywność fibroblastów. Ich istotną rolą jest zwalczanie wolnych rodników oraz hamowanie fotostarzenia. Czyli mamy efekt na trzech płaszczyznach: liftingu, nawilżenia i antyoksydacji.
IPL Z VITAMIN C PEEL DERMAQUEST 25

IPL Z VITAMIN C PEEL DERMAQUEST

Zabieg Fotoodmładzanie IPL to idealny zabieg dla skóry z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Wygładzi płytkie zmarszczki, ujędrni skórę, zredukuje przebarwienia i ujednolici koloryt cery. Skuteczność całego zabiegu opiera się na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Fundamentem jest witamina C (tetraizopalmitynian askorbylu 4%), kwas L-askorbinowy(15%) połączone z kwasem ferulowym (1%).
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z PRX T33 26

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z PRX T33

Zabieg PRX t33 zawiera 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). Wzmocniony mezoterapią mikroigłową przynosi bardzo dobre efekty, bez długiej rekonwalescencji.
DR CYJ 27

DR CYJ

DR. CYJ Hair Filler hamuje wypadanie włosów. Zabieg dzięki zawartości peptydów przyspiesza odrost włosów dzięki pobudzeniu krążenia. Wskazany dla kobiet oraz mężczyzn. Poradzi sobie przy łysieniu androgenowym, spowodowanym stresem, niewłaściwym farbowaniem oraz spowodowanym nieodpowiednią pielęgnacją.