MANGOPEEL DERMAQUEST 01

MANGOPEEL DERMAQUEST

Zabieg bazujący na peelingu enzymatyczno-chemicznym, przeznaczony dla skóry z tendencją do naczynek oraz skłonnej do pojawienia się przebarwień. Wskazany będzie również dla skóry z oznakami starzenia oraz zmęczonej i bez blasku. Głęboki relaks zapewnia masaż i zapach owoców mango i pomarańczy.
ZAMYKANIE NACZYNEK IPL 02

ZAMYKANIE NACZYNEK IPL

Zamykanie naczynek technologią IPL to jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych przy problemach naczyniowych. Polega na naświetlaniu zmiany intensywnym źródłem światła. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik-hemoglobinę, krew ulega koagulacji lub odparowuje, a naczynko zostaje zamknięte od wewnątrz.
TERAPIA ANTYTRĄDZIKOWA IPL 03

TERAPIA ANTYTRĄDZIKOWA IPL

Terapia z wykorzystaniem światła IPL jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z trądzikiem. Działa bezpośrednio na przyczyny powstawania trądziku, niszczy bakterie odpowiedzialne za jego powstawanie, redukuje stan zapalny, spowalnia także produkcję sebum.
FOTOODMŁADZANIE IPL 04

FOTOODMŁADZANIE IPL

Zabieg fotoodmładzania polega na naświetlaniu powierzchni skóry intensywnym światłem pulsacyjnym IPL. Fotoodmładzanie IPL to idealny zabieg dla kobiet z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Wygładzi płytkie zmarszczki, ujędrni skórę, zredukuje przebarwienia i ujednolici koloryt cery.
MANGOLIFT DERMAQUEST 05

MANGOLIFT DERMAQUEST

MangoLift Collagen Thrapy DermaQuest to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym.
MEDIDERMA FERULAC C – Peel 06

MEDIDERMA FERULAC C – Peel

To najnowszej generacji peeling odmładzający łączący dobroczynne działanie kwasu ferulowego, floretyny oraz 30% witaminy C. Receptura Ferulac C Peel oparta jest o innowacyjną technologię zapewniającą lepszy transport substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry. Zabieg sprawdzi się idealnie tuż przed wielkim wyjściem - daje natychmiastowy efekt wypoczętej skóry.
TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST 07

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to terapia normalizująca przeznaczona dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.
SALICYLIC CA BRIGHT PEEL DERMAQUEST 08

SALICYLIC CA BRIGHT PEEL DERMAQUEST

Zabieg dedykowany skórze z trądzikiem. Jeżeli masz grudki, krostki i stany zapalne to potrzebujesz silniejszego działania niż tylko kremami. Zabieg Salicylic Ca Bright Peel dzięki połaczeniu kwasu salicylowego, L-askorbinowego i retonolu działa skutecznie, jednocześnie nie powodując silnego podrażnienia. Jest alternatywą dla Peelingu Jessnera czy TCA, które są bardzo mocne dla skóry.
RETEXTURE BRIGHT PEELING DERMAQUEST 09

RETEXTURE BRIGHT PEELING DERMAQUEST

Zabieg Retexture Brite Peeling to holistyczna terapia wybielająco-ujędrniająca gwarantująca usunięcie przebarwień na poziomie 60-80%, wyrównanie kolorytu, ujędrnienie skóry, spłycenie i wygładzenie zmarszczek. Kluczowym elementem zabiegu jest zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz aktywnego serum. Kurację należy obowiązkowo kontynuować w domu.
STEM CELL 3D DERMAQUEST 10

STEM CELL 3D DERMAQUEST

Odżywcza kuracja Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany zabieg bankietowy, przynoszący natychmiastowe efekty. W zabiegu zastosowano roślinne roślinne wyciągi, które niwelują oznaki starzenia, spłycają zmarszczki, energetyzują skórę, nawilżają i silnie odżywiają. Zabieg nazywany jest "ziołowym botoksem".
KARBOKSYTERAPIA 11

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy medyczny dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla opóźnia procesy starzenia się skóry, pobudzając naturalne procesy regeneracji skóry, przede wszystkim produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry.  
DERMAOXY 12

DERMAOXY

Infuzja tlenowa DermaOXY to zabieg bankietowy polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum, za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.
AQUAPURE 13

AQUAPURE

Hydropeeling próżniowy AquaPure to zabieg oczyszczający, odświeżający, odżywiający i jednocześnie odmładzający skórę. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, komfortowy. Zaliczany jest do zabiegów bankietowych, gdyż daje natychmiastowe efekty, można wykonać go tuż przed ważnym spotkaniem lub w trakcie lunchu.
GENEO 14

GENEO

Geneo to przełomowa technologia zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczenie martwego naskórka, odżywienie poprzez wchłanianie składników rewitalizujących, dotlenie skóry od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia zabiegu Geneo były gorące źródła – znane ze swoich właściwości dotleniających skórę.
SUNEKOS 15

SUNEKOS

Sunekos to zabieg przypominający mezoterapię igłową. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym skład preparatu, na który składają się nieusieciowany kwas hialuronowy oraz specjalna kompozycja aminokwasów. Zabieg ma silne działanie przeciwstarzeniowe, głęboko nawilża skórę, wygładza zmarszczki.
PROFHILO 16

PROFHILO

Bioremodeling Profhilo to doskonały zabieg wzmacniający i odmładzający skórę twarzy, szyi i dekoltu. Innowacyjny, nagrodzony na całym świecie preparat Profhilo zawiera najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy i długotrwały efekt odmłodzenia.
MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA NANOFRAX 17

MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA NANOFRAX

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax to bezpieczna, skuteczna, przynosząca szybki, widoczny efekt metoda intensywnej regeneracji skóry. Wykonywana jest za pomocą innowacyjnego urządzenia do frakcyjnych, punktowych nakłuć na poziomie naskórka i skóry właściwej.
MEZOTERAPIA IGŁOWA 18

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest popularną, przynoszącą doskonałe efekty metodą odmładzania i rewitalizacji skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć, tzw, iniekcji do skóry wprowadzany jest odpowiedni koktajl, będący kompozycją witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz kwasu hialuronowego.
PLASMA BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK 19

PLASMA BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK

Plasma to bezpieczne, precyzyjne urządzenie stosowane do nieoperacyjnej korekcji i liftingu powiek. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działające punktowo w obrębie naskórka, bez ryzyka uszkodzenia otaczającej, zdrowej tkanki. Dzięki przywróceniu świeżego, pełnego blasku spojrzenia, uniesieniu opadających powiek, twarz zyskuje radosne, promienne oblicze.
HIFU ULFIT 20

HIFU ULFIT

HIFU Ulfit to urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, gwarantując długotrwałe efekty liftingu twarzy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, poprawę owalu twarzy.
EMERGE 21

EMERGE

Emerge to nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na kontrolowanym, selektywnym uszkadzaniu naskórka i skóry właściwej. Uszkodzone komórki skóry, w procesie odnowy skóry, zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.
Komputerowa analiza skóry 22

Komputerowa analiza skóry

Komputerowa analiza skóry to dla każdej z nas punkt wyjścia, rzetelne źródło wiedzy o kondycji Twojej skóry. Po dokładnej analizie, kierując się indywidualnymi potrzebami, zaprojektujemy idealną dla potrzeb Twojej skóry terapię oraz pielęgnację domową.
GOLD FACE 23

GOLD FACE

Luksusowy zabieg, który pokochały gwiazdy na całym świecie. Odmładzająca moc czystego, czynnego złota połączona ze składnikami aktywnymi zawartymi w specjalnym serum oraz masce. Zabieg doskonale nawilża, odżywia i rozświetla skórę, spowalnia proces starzenia się skóry. Wspomaga także walkę z trądzikiem, wypryskami i zaskórnikami.
IPL z Vitamin C Peel Dermaquest 24

IPL z Vitamin C Peel Dermaquest

Zabieg Fotoodmładzanie IPL to idealny zabieg dla skóry z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Wygładzi płytkie zmarszczki, ujędrni skórę, zredukuje przebarwienia i ujednolici koloryt cery. Skuteczność całego zabiegu opiera się na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Fundamentem jest witamina C (tetraizopalmitynian askorbylu 4%), kwas L-askorbinowy(15%) połączone z kwasem ferulowym (1%).
HIFU ULFIT 25

HIFU ULFIT

HIFU Ulfit to urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, gwarantując długotrwałe efekty liftingu twarzy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, poprawę owalu twarzy.