fbpx
WARSZTATY 01

WARSZTATY

Wchodzisz do drogerii i widzisz półki uginające się od kosmetyków. W social mediach influenserzy proponują kolejne rewelację kometyczną. W Twojej łazience szafa jest pełna różnych specyfików ale Ty połowy z nich nie stosujesz. Czujesz się zagubiona, nie wiesz czym się kierować przy wyborze kosmetyków. Te warsztaty są dla Ciebie! Nauczymy Cię „słuchać” swojej skóry bo to ona jest Twoim najlepszym doradcą. Świadoma, przemyślana pielęgnacja polega na tym, że znasz potrzeby i wymagania swojej skóry. Podczas warsztatów dowiesz się jak ułożyć sobie prawidłową i efektywną pielęgnację . Podpowiemy Ci co wybierać ale również jak stosować, z jaką częstotliwością, kiedy i w jakiej kolejności. Pomożemy Ci stworzyć Twój idealny Beauty Plan. Wspólnie zadbamy o jakość Twojej skóry!
TERMOLIFTING NIR: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™ 02

TERMOLIFTING NIR: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™

Harmony Baby Rejuve™ z głowicą NIR, pozwala na bezinwazyjne odmłodzenie skóry. Technologia światła podczerwonego, poprzez równomierne wprowadzanie wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej. Powoduje to skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny. Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i poprawia się jej elastyczność. Termilifting NIR pozwalaja na wyraźne odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni bezinwazyjnie.
PRZEBARWIENIA: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™ 03

PRZEBARWIENIA: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie przebarwień różnego typu. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić wysoką skuteczność. Energia świetlna jest pochłaniana przez melaninę, czyli brązowy barwnik. Po zabiegu pigment ciemnieje, złuszcza się i pojawia się skóra z wyrównanym kolorytem, bez przebarwień. Ilość zabiegów jest uzależniona od głębokości oraz ilości pigmentu. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt lub dłonie.
NUCLEOFILL STRONG 04

NUCLEOFILL STRONG

Zabieg NUCLEOFILL STRONG głęboko odnawia skórę, dzięki zawartości naturalnych polinukleotydów. Biostymulacja, odnowa skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych. Efekt potęguję się z czasem. Polinukleotydy przyłączają cząsteczki wody, zwiększają nawilżenie, stymulują aktywność fibroblastów. Ich istotną rolą jest zwalczanie wolnych rodników oraz hamowanie fotostarzenia. Czyli mamy efekt na trzech płaszczyznach: liftingu, nawilżenia i antyoksydacji.
EJAL 40 05

EJAL 40

Odmładzanie poprzez stymulowanie skóry do samodzielnej regeneracji. - alternatywa dla wypełniaczy - nie zmieniamy rysów twarzy tylko pracujemy nad kondycją, jakością skóry Zabieg polega na podaniu pod skórę stymulatora. Jest podobny do mezoterapii igłowej, tylko zamiast kilkudziesięciu miejsc podania, mamy tylko 5 konkretnych punktów, w które podajemy stymulator.
DR CYJ 06

DR CYJ

DR. CYJ Hair Filler hamuje wypadanie włosów. Zabieg dzięki zawartości peptydów przyspiesza odrost włosów dzięki pobudzeniu krążenia. Wskazany dla kobiet oraz mężczyzn. Poradzi sobie przy łysieniu androgenowym, spowodowanym stresem, niewłaściwym farbowaniem oraz spowodowanym nieodpowiednią pielęgnacją.
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z PRX T33 07

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z PRX T33

Zabieg PRX t33 zawiera 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). Wzmocniony mezoterapią mikroigłową przynosi bardzo dobre efekty, bez długiej rekonwalescencji.
MASAŻ KOBIDO 08

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido jest to japoński lifting twarzy, który stanowi idealne dopełnienie zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Jego głównym celem jest pozbycie się napięć mięśni na twarzy, co spowoduje wygładzenie zmarszczek oraz napięcie skóry.
VENUS LEGACY TWARZ 09

VENUS LEGACY TWARZ

Venus Legacy™ to przełomowa technologia, która umożliwia podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i z doskonałym rezultatem. Podczas zabiegu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic Venus Legacy™, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 4 tygodni.
ZAMYKANIE NACZYNEK: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™ 10

ZAMYKANIE NACZYNEK: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić wysoką skuteczność. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik-hemoglobinę, krew ulega koagulacji lub odparowuje, a naczynko zostaje zamknięte od wewnątrz.
FOTOODMŁADZANIE: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™ 11

FOTOODMŁADZANIE: LASER ALMA – Harmony Baby Rejuve™

Promieniowanie słoneczne powoduje szybsze starzenie się skóry, tworzą się przebarwienia, naczynka, pojawiają się szybciej pierwsze zmarszczki. Dlatego już od dziś, chroń skórę kremem z filtrem, przez cały rok. Jeżeli jednak na Twojej skórze pojawiły się już ślady fotouszkodzenia to mamy rozwiązanie. Fotoodmładzanie Alma Harmony Baby Rejuve™ to idealny zabieg dla osób z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry. Zabieg laserowy jest całkowicie bezpieczny, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, poprawa kolorytu i struktury skóry.
STEM CELL 3D DERMAQUEST 12

STEM CELL 3D DERMAQUEST

Odżywcza kuracja Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany zabieg bankietowy, przynoszący natychmiastowe efekty. W zabiegu zastosowano roślinne roślinne wyciągi, które niwelują oznaki starzenia, spłycają zmarszczki, energetyzują skórę, nawilżają i silnie odżywiają. Zabieg nazywany jest "ziołowym botoksem".
TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST 13

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to terapia normalizująca przeznaczona dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.
VITAMIN C PEEL DERMAQUEST 14

VITAMIN C PEEL DERMAQUEST

Skuteczność całego zabiegu opiera się na synergicznym połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Fundamentem jest witamina C (tetraizopalmitynian askorbylu 4%), kwas L-askorbinowy(15%) połączone z kwasem ferulowym (1%).
Konsultacja z analizą skóry FACE3DNOVA 15

Konsultacja z analizą skóry FACE3DNOVA

Analiza 3D skóry to dla każdej z nas punkt wyjścia, rzetelne źródło wiedzy o kondycji Twojej skóry. W trakcie jednego badania uzyskujemy informacje: • 15 zdjęć z wizualizacją stanu skóry • 5 trybów światła • 5-7 letnia prognoza • 9 inteligentnych trybów obrazu Po dokładnej analizie, kierując się indywidualnymi potrzebami, zaprojektujemy idealną dla potrzeb Twojej skóry terapię oraz pielęgnację domową.
EMERGE 16

EMERGE

Emerge to nieablacyjny laser diodowy wykorzystywany do odmładzania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na kontrolowanym, selektywnym uszkadzaniu naskórka i skóry właściwej. Uszkodzone komórki skóry, w procesie odnowy skóry, zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.
HIFU ULFIT – lifting twarzy bez skalpela 17

HIFU ULFIT – lifting twarzy bez skalpela

HIFU Ulfit to urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, gwarantując długotrwałe efekty liftingu twarzy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, poprawę owalu twarzy.
MEZOTERAPIA IGŁOWA 18

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest popularną, przynoszącą doskonałe efekty metodą odmładzania i rewitalizacji skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć, tzw, iniekcji do skóry wprowadzany jest odpowiedni koktajl, będący kompozycją witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz kwasu hialuronowego.
MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA DERMOMEDICA 19

MEZOTERAPIA MIRKOIGŁOWA DERMOMEDICA

Mezoterapia mikroigłowa Dermomedica to bezpieczna, skuteczna, przynosząca szybki, widoczny efekt metoda intensywnej regeneracji skóry. Wykonywana jest za pomocą innowacyjnego urządzenia do frakcyjnych, punktowych nakłuć na poziomie naskórka i skóry właściwej.
PROFHILO 21

PROFHILO

Bioremodeling Profhilo to doskonały zabieg wzmacniający i odmładzający skórę twarzy, szyi i dekoltu. Innowacyjny, nagrodzony na całym świecie preparat Profhilo zawiera najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy i długotrwały efekt odmłodzenia.
SUNEKOS 200 22

SUNEKOS 200

Sunekos to zabieg przypominający mezoterapię igłową. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym skład preparatu, na który składają się nieusieciowany kwas hialuronowy oraz specjalna kompozycja aminokwasów. Zabieg ma silne działanie przeciwstarzeniowe, głęboko nawilża skórę, wygładza zmarszczki.
GENEO 23

GENEO

Geneo to przełomowa technologia zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczenie martwego naskórka, odżywienie poprzez wchłanianie składników rewitalizujących, dotlenie skóry od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia zabiegu Geneo były gorące źródła – znane ze swoich właściwości dotleniających skórę.
AQUAPURE – oczyszczanie wodorowe 24

AQUAPURE – oczyszczanie wodorowe

Hydropeeling próżniowy AquaPure to zabieg oczyszczający, odświeżający, odżywiający i jednocześnie odmładzający skórę. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, komfortowy. Zaliczany jest do zabiegów bankietowych, gdyż daje natychmiastowe efekty, można wykonać go tuż przed ważnym spotkaniem lub w trakcie lunchu.
DERMAOXY 25

DERMAOXY

Infuzja tlenowa DermaOXY to zabieg bankietowy polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum, za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.
KARBOKSYTERAPIA TWARZY 26

KARBOKSYTERAPIA TWARZY

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy medyczny dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla opóźnia procesy starzenia się skóry, pobudzając naturalne procesy regeneracji skóry, przede wszystkim produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry.