fbpx
FALA RADIOWA NA CIAŁO 01

FALA RADIOWA NA CIAŁO

Fala radiowa umożliwia podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity do 42 stopni. Podczas zabiegu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 4 tygodni.
BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM 02

BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM

By leczenie cellulitu przyniosło satysfakcjonujące efekty wskazane jest rozpoczęcie planowania skutecznej terapii od prostego badania termografem i dobrej diagnozy. To precyzyjna metoda pozwalająca zidentyfikować zaawansowanie cellulitu na podstawie oceny jednorodności ukrwienia tkanki podskórnej.
LIPOLIZA 04

LIPOLIZA

Lipoliza iniekcyjna to zabieg stosowany, aby zmniejszyć miejscową tkankę tłuszczową. Stosujemy zabieg na okolice tj. podbródek, boczki, oponka na brzuchu, wewnętrzne strony ud czy bryczesy.
KARBOKSYTERAPIA CIAŁO 05

KARBOKSYTERAPIA CIAŁO

Karboksyterapia to zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy dwutlenek węgla, który pozytywnie wpływa na metabolizm komórkowy i struktury naczyniowe.
ENDERMOLOGIA 06

ENDERMOLOGIA

Endermologia to jedna z metod ujędrniających i modelujących sylwetkę. Jest to podciśnieniowy masaż powodujący drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry oraz pobudzają skórę do regeneracji i tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.
PRESOTERAPIA – DRENAŻ LIMFATYCZNY NÓG 07

PRESOTERAPIA – DRENAŻ LIMFATYCZNY NÓG

Urządzenie do presoterapii działa na zasadzie rytmicznego uciskania w specjalnym kombinezonie o wysokiej wytrzymałości, co ma pozytywny wpływ na tkanki i naczynia. Działanie polega na oddziaływaniu na głębokie warstwy skóry właściwej, naczynia krwionośne i układ limfatyczny. Dzięki prawidłowym i delikatnym ruchom masującym podczas zabiegu normalizują się procesy metaboliczne w organizmie, oczyszcza się on z toksyn, które przedostają się do limfy i przy pomocy nerek są wydalane z moczem. Efekt moczopędny w wyniku zabiegu presoterapii jest wskaźnikiem jego skuteczności.