fbpx
COOLTECH KRIOLIPOLIZA 01

COOLTECH KRIOLIPOLIZA

CoolTech to technologia stworzona do zlikwidowania tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Dzieje się tak dzięki kontrolowanemu schładzaniu, czyli kriolipolizie. W bezpiecznym sposób doprowadzamy do apoptozy (czyli likwidacji komórek tłuszczowych) i o 30% zmniejszamy ich ilość, co daje rezultat wymodelowania i wyszczuplenia pożądanej partii ciała.
BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM 02

BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM

By leczenie cellulitu przyniosło satysfakcjonujące efekty wskazane jest rozpoczęcie planowania skutecznej terapii od prostego badania termografem i dobrej diagnozy. To precyzyjna metoda pozwalająca zidentyfikować zaawansowanie cellulitu na podstawie oceny jednorodności ukrwienia tkanki podskórnej.
HIFU ULFIT 03

HIFU ULFIT

Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod do walki z oporną na ćwiczenia fizyczne, miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową oraz utratą jędrności skóry.  
KARBOKSYTERAPIA 04

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy medyczny dwutlenek węgla, który pozytywnie wpływa na metabolizm komórkowy i struktury naczyniowe.
ENDERMOLGIA LPG 05

ENDERMOLGIA LPG

Endermologia LPG to jedna z najpopularniejszych metod ujędrniających i modelujących sylwetkę. Jest to podciśnieniowy masaż powodujący drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry oraz pobudzają skórę do regeneracji i tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.
FALA AKUSTYCZNA INTELECT RPW 06

FALA AKUSTYCZNA INTELECT RPW

Fala akustyczna INTELECT RPW to nasz agent specjalny w skutecznej walce z cellulitem. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, z których jedna skutecznie zwalcza cellulit, a druga pobudza krążenie krwi i limfy, zapewnia lepszy metabolizm komórkowy oraz stymuluje produkcję kolagenu.
LIPOLIZA INIEKCYJNA 07

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna, bezoperacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, polegająca na wstrzyknięciu pod skórę substancji, które skutecznie rozpuszczają i trwale niszczą komórki tłuszczowe. Doskonale sprawdzi się przy redukcji tłuszczu na brzuchu, udach, kolanach, karku oraz zniwelowania podwójnego podbródka.