fbpx
VENUS LEGACY 01

VENUS LEGACY

Venus Legacy™ to przełomowa technologia, która umożliwia podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i z doskonałym rezultatem. Podczas zabiegu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic Venus Legacy™, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Technologie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym od lat są stosowane w medycynie przez co są sprawdzone, bezpieczne i skuteczne. Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 4 tygodni.
COOLTECH KRIOLIPOLIZA 02

COOLTECH KRIOLIPOLIZA

CoolTech to technologia stworzona do zlikwidowania tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Dzieje się tak dzięki kontrolowanemu schładzaniu, czyli kriolipolizie. W bezpiecznym sposób doprowadzamy do apoptozy (czyli likwidacji komórek tłuszczowych) i o 30% zmniejszamy ich ilość, co daje rezultat wymodelowania i wyszczuplenia pożądanej partii ciała.
BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM 03

BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM

By leczenie cellulitu przyniosło satysfakcjonujące efekty wskazane jest rozpoczęcie planowania skutecznej terapii od prostego badania termografem i dobrej diagnozy. To precyzyjna metoda pozwalająca zidentyfikować zaawansowanie cellulitu na podstawie oceny jednorodności ukrwienia tkanki podskórnej.
HIFU ULFIT 04

HIFU ULFIT

Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod do walki z oporną na ćwiczenia fizyczne, miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową oraz utratą jędrności skóry.  
KARBOKSYTERAPIA 05

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, podczas którego, pod skórę wprowadzamy medyczny dwutlenek węgla, który pozytywnie wpływa na metabolizm komórkowy i struktury naczyniowe.
ENDERMOLGIA LPG 06

ENDERMOLGIA LPG

Endermologia LPG to jedna z najpopularniejszych metod ujędrniających i modelujących sylwetkę. Jest to podciśnieniowy masaż powodujący drenaż limfatyczny, poprawę elastyczności skóry oraz pobudzają skórę do regeneracji i tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.
FALA AKUSTYCZNA STORZ INTELECT RPW 07

FALA AKUSTYCZNA STORZ INTELECT RPW

Fala akustyczna INTELECT RPW to nasz agent specjalny w skutecznej walce z cellulitem. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, z których jedna skutecznie zwalcza cellulit, a druga pobudza krążenie krwi i limfy, zapewnia lepszy metabolizm komórkowy oraz stymuluje produkcję kolagenu.