fbpx
Eksperci

Eksperci

Sandra

Sandra

Jestem dyplomowaną kosmetolożką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii estetycznej oraz HI-TECH. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, tak, aby zabieg szybko i skutecznie przyniósł najlepszy efekt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje podczas szkoleń i kursów. Interesuje mnie wpływ odżywiania na stan i kondycję naszej skóry. Wychodzę z założenia, że dobrze zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i wpływa w ogromnym stopniu na nasz wygląd.
Magdalena

Magdalena

Jestem absolwentką WSZUiE w Poznaniu. O urodę pacjentek dbam już 7 lat. Specjalizuję się w zabiegach poprawiających kondycję skóry, a także w laseroterapii. Na stan skóry wpływa wiele czynników, dlatego preferuje postawę holistyczną, jednocześnie dbając o indywidualne podejście do każdej klientki. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębiam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnej kosmetologii, wykorzystującej rozwiązania oparte na innowacyjnych technologiach Hi-Tech. W wolnym czasie jeżdżę konno i pływam. Od ponad dekady jestem zakochana w kuchni wegetariańskiej oraz zdrowej żywności.
Agnieszka

Agnieszka

Zdobyłam tytuł licencjonowanego kosmetologa na WSPiA w Poznaniu. Pracuję w swoim wymarzonym zawodzie już od 5 lat. Jestem specjalistką w pielęgnacji twarzy. Fascynuje mnie to, jak odpowiednio dobrane zabiegi, mogą odmienić nie tylko wygląd, ale i samopoczucie. W wolnym czasie gotuję dla rodziny i przyjaciół. Czasami mam wrażenie, że z przyrządzeniem potraw jest jak z pielęgnacją skóry - dobry przepis i dokładne przestrzeganie zasad mogą zdziałać cuda!
Klaudia

Klaudia

Jestem kosmetologiem z wykształcenia i zamiłowania. Specjalizuję się w zabiegach na ciało, modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Niezwykłą radość daje mi obserwacja, jak efekty zabiegowe wpływają na Wasze samopoczucie i pewność siebie. Jest to dla mnie motorem napędowym do dalszego rozwoju i projektowania jeszcze skuteczniejszych terapii. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z moim psem, który daje mi ogromną radość, ale nie pozwala zapomnieć, jak ważna jest aktywność fizyczna i ruch na świeżym powietrzu.
Karolina

Karolina

Tytuł kosmetolog zdobyłam na WSZUiE w Poznaniu. Od początku swojej zawodowej kariery stawiam na profesjonalizm. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i zabiegach na ciało. Także mogę przekazać kilka wskazówek podczas wykonywania zabiegów podstawowych. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, aby wywołać uśmiechy na waszych twarzach i jak najszybciej poprawić wasze samopoczucie. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, bo ciągły rozwój to klucz do sukcesu. Prywatnie cenię czas spędzony z rodziną i aktywny tryb życia.
Izabela

Izabela

Jestem kosmetologiem z tytułem magistra, uzyskanym na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Własne problemy z cerą skłoniły mnie do pomocy innym w drodze o piękną skórę. Moją filozofią jest osiągnięcie celu małymi krokami, a dbanie o skórę to codzienna troska o całego siebie. Prywatnie lubię czytać o zdrowiu oraz angażuję się w projekty muzyczne.
Agnieszka

Agnieszka

Posiadam ponad 20- letnie doświadczenie w branży Beauty. Zawód wykonuje zgodnie ze swoją pasją, jak również zamiłowaniem do piękna. Specjalizuję się w manicure, pedicure, stylizacją oprawy oka jak i zabiegach na twarz. Stylizacja oprawy oka to drobny szczegół, ale bardzo istotny. Z przyjemnością doradzę Ci w kwestii koloryzacji brwi i rzęs z użyciem henny, henny pudrowej oraz zabiegu liftingu. Indywidualnie podchodzę do moich Klientów i dokładam wszelkich starań, aby każdy poczuł się wyjątkowo! W wolnej chwili spełniam się jako autor w pisaniu kierunków z zakresu pielęgnacji i stylizacji oprawy oka w kursach dla szkół.
Marta

Marta

Moją pasją i zamiłowaniem jest stylizacja paznokci. Swoje umiejętności podnosiłam poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach, które pozwalają mi z większą dokładnością wykonywać usługi. Potrafię zadbać również o oprawę oka, wykonując zabiegi takie jak laminacja brwi oraz lifting i botoks rzęs. Jestem optymistką. Pozytywne nastawienie jest gwarancją sukcesu. Uwielbiam obserwować zachody słońca i zatrzymywać je na zdjęciach. W wolnym czasie lubię piec słodkości (a najbardziej je później zajadać) i czytać książki.
Maja

Maja

Studiuję kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i marzę, aby w przyszłości dbać o twarze i ciała klientek, ale na ten moment przywitam Państwa z uśmiechem na recepcji. Przygotuję coś do picia, aby mogli Państwo rozpocząć relaks jeszcze przed zabiegiem. Pomiędzy nauką i szkoleniem się w zakresie kosmetologii cenię sobie czas spędzony z przyjaciółmi, rodziną i dwoma pieskami - najlepiej na świeżym powietrzu.
Mariola

Mariola

To z moją pomocą mogą Państwo umówić swoją wizytę w Happy Skin Clinic. Zawsze z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, ale także poczęstuje pyszną kawą i herbatą i uczynię wszystko, aby oczekiwanie na zabieg przebiegło w miłej atmosferze. Ukończyłam Studium Kosmetyczne oraz szereg kursów z zakresu kosmetologii i wizażu. Wolny czas poświęcam na podróże, aktywność fizyczną i spacery z moim czworonożnym przyjacielem.
Lekarz

Lekarz

Wiktor Suchy

Wiktor Suchy

Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuję w Klinice Onkologii Ginekologicznej, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Odbyłem liczne szkolenia i kursy z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.
Zarządzanie

Zarządzanie

Agnieszka

Agnieszka Właściciel

Studiowałam kosmetologię na WSPZiU oraz chemię kosmetyczną na UAM w Poznaniu. Po studiach w 2011 r. otworzyłam mały gabinet, który rozrósł się do dwupiętrowej kliniki - tak powstało Happy Skin Clinic. W pracy pasjonuje mnie to, że czasami niewiele potrzeba, żeby pozbyć się swoich największych kompleksów. Kocham moment, kiedy klientka wychodzi z gabinetu z uśmiechem na twarzy i bardziej pewna siebie! Często są to bardzo wzruszające chwile. Zawsze zależy mi na naturalnym wyglądzie, dlatego cenię długofalową współpracę. Moje doświadczenie pokazuje, że odpowiednio dobrana terapia zabiegowa oraz dobrze ustalona pielęgnacja domowa potrafią zdziałać cuda! Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwójki żywiołowych chłopców - uwielbiam aktywnie spędzać z nimi czas!
Marlena

Marlena Manager

Kiedy dziewczyny troszczą się o skórę klientek, ja dbam o wszystko dookoła - od zamawiania kosmetyków, po strategię działania kliniki. Moją misją w pracy jest to, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo już od momentu umówienia wizyty. Wiem, że nie przychodzicie do nas tylko dla zadbanej, pięknej skóry, ale również po czas dla siebie, relaks, miło spędzony czas. Z branżą Beauty jestem związana od 10 lat. Jestem kosmetologiem po Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz dyplomowanym managerem WSB. Wcześniejsza praca kosmetologa pozwala mi teraz na dobór skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Ciągle rozwijam się w dziedzinie kosmetologii, żeby zdobyta wiedza pozwoliła mi na wprowadzanie skutecznych i nowoczesnych rozwiązań zabiegowych do kliniki.